NASZA OFERTA

LOOKBOOK

Zdjęcia typu lookbook mające na celu odpowiednią prezentację produktu oraz zwiększenie sprzedaży.

Na planie obecna jest wizażystka dbająca o wygląd modelki oraz stylistka zajmująca się właściwą prezentacją fotografowanych ubrań. Zdjęcia wykonywane są na różnokolorowych tłach, w zależności od życzeń klienta oraz estetyki marki. 

LOOKBOOK ARANŻOWANY

Klasyczny lookbook z dodatkiem ciekawych aranżacji w tle – od prostych suszonych kwiatów, eleganckich zasłon czy delikatnych promieni światła padających na modelkę po pełną aranżację wnętrz.

Każdą aranżację dostosowujemy do stylistyki i wymogów klienta, przygotowując szczegółowy moodboard przed produkcją.

KAMPANIA

Sezonowe kampanie wykonywane zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Produkcje zagraniczne wykonywane są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, dlatego klient musi odpowiednio wcześnie zgłosić swoje zainteresowanie sesją.

Oprócz zdjęć produktowych istnieje możliwość wykonania zdjęć z backstage oraz krótkich spotów video do wykorzystania w mediach społecznościowych.

SOCIAL MEDIA

Zdjęcia oraz spoty promocyjne zaprojektowane specjalnie pod publikację na kanałach social media.

Sesje zdjęciowe wykonywane są zazwyczaj w inspirujących lokalizacjach w okolicach Krakowa, ale nie jest to regułą – nasza ekipa dostosowuje się do potrzeb klientów i robi wszystko, aby lokalizacje spełniały wszystkie wymogi i wytyczne. 

Sesje mogą odbywać się zarówno na łonie natury jak i w industrialnym otoczeniu.

PRODUKCJE DZIECIĘCE

Lookbooki, kampanie oraz zdjęcia na social media z udziałem małych modeli w różnych przedziałach wiekowych – od niemowląt po nastolatki. 

Klienci mają do wyboru liczne kolorowe tła, gamę uroczych akcesoriów i zabawne aranżacje, idealnie dopasowane do wizerunku marki oraz fotografowanych ubranek.

PACKSHOT

Zdjęcia produktowe typu „duch” o wysokiej jakości, wykonywane w technologii 3D. Idealne do wykorzystania na stronie internetowej i w e-sklepie.

Zdjęcia packshot świetnie oddają kolorystykę ubrań oraz jakość materiału, co znacznie wpływa na wzrost sprzedaży produktów.

Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie internetowej Pack&Shot, poświęconej w całości zdjęciom produktowym:

PACKSHOT ARANŻOWANY

Podobnie jak w przypadku lookbooków, wykonujemy zdjęcia packshotowe zarówno na klasycznym białym tle, jak i w różnorodnych kompozycjach i aranżacjach, które dodają produktom atrakcyjności.

Nasza ekipa tworzy wyjątkowe aranżacje do wszelkiego rodzaju produktów: butów, akcesoriów, biżuterii, torebek oraz wielu innych.

Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie internetowej Pack&Shot, poświęconej w całości zdjęciom produktowym:

LIT MOVIE

Czasami zdjęcia zwyczajnie nie wystarczą – aby dodać swojej stronie oraz kanałom social media atrakcyjności, polecamy produkcję spotów video w wysokiej rozdzielczości. Dobrze wykonana, angażująca produkcja video potrafi wyjątkowo oddać tożsamość marki oraz skutecznie zwiększyć sprzedaż.

Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie LIT MOVIE, poświęconej w całości produkcjom video: